O INWESTYCJI

 

Nasze osiedle

Platinium 2 Apartamenty składa się z dwóch kameralnych budynków, które charakteryzuje przytulna i bardzo estetyczna niska zabudowa – budynki mają 3 piętra. Każdy z nich wyposażony jest w komfortową windę, która zjeżdża do znajdującego się na samym dole garażu. Elewacja budynku jest stylowa i bardzo estetycznie łączy elementy bieli, grafitu oraz drewna, przez co wspaniale harmonizuje z przeszklonymi balustradami balkonów. Zaletą, która przypadnie do gustu zmotoryzowanym mieszkańcom osiedla, jest obfitość miejsc garażowych wewnętrznych i miejsc parkingowych zewnętrznych, bowiem przewidzieliśmy ich więcej, niż liczba mieszkań, dla maksymalnej wygody naszych przyszłych domowników.

Mieszkania zostały funkcjonalnie zaprojektowane, zapewniając mieszkańcom sporą swobodę ich urządzenia. Dostępne są metraże od 45.07 do 73.98 m2, a dodatkowo, mieszkania wyposażono w balkony do około 27 m2. Dla maksymalnej wygody naszych przyszłych lokatorów, komórki lokatorskie zaplanowano przy miejscach garażowych.

Lokalizacja

Adres inwestycji: ul. Chocimska, 45-401 Opole

Bliskość Parku naukowo-sensorycznego, obszerne zaplecze siłowni, ścieżek rowerowych, sąsiedztwo zabudowy wielorodzinnej i doskonała infrastruktura idealna dla osób ceniących przestrzeń i funkcjonalność, czynią to miejsce niezwykle przyjemnym i bardzo komfortowym dla codziennego życia. Dla mieszkańców, lokalizacja ta jest wyjątkowo dogodna pod wieloma względami, bowiem w niewielkiej odległości znajduje się tutaj przystanek komunikacji MZK, dzięki czemu, z osiedla można dostać się do głównych punktów miasta, lokatorzy mają również bardzo dogodny dojazd do obwodnicy w kierunku Częstochowy.

Nie bez znaczenia jest również doskonałe zaplecze, bowiem w okolicach kompleksu znajduje się mnóstwo sklepów spożywczych, market budowlany czy Szpital Kliniczny. Rodziny z dziećmi zachwycą również lokalne przedszkola i żłobek oraz kolorowy i pełen atrakcji plac zabaw dla najmłodszych.

PLAC ZABAW

Bliskość Parku naukowo-sensorycznego, obszerne zaplecze siłowni, ścieżek rowerowych, sąsiedztwo zabudowy wielorodzinnej i doskonała infrastruktura idealna dla osób ceniących przestrzeń i funkcjonalność, czynią to miejsce niezwykle przyjemnym i bardzo komfortowym dla codziennego życia.

PARKING PODZIEMNY

Budynki mają 3 piętra. Każdy z nich wyposażony jest w komfortową windę, która zjeżdża do znajdującego się na samym dole garażu.

INFRASTRUKTURA

W okolicach Platinium2 Apartamenty znajduje się mnóstwo sklepów spożywczych, market budowlany czy Szpital Kliniczny. Rodziny z dziećmi zachwycą również lokalne przedszkola i żłobek oraz kolorowy i pełen atrakcji plac zabaw dla najmłodszych.

Coś więcej niż osiedle

PROJEKT PRZYJAZNY TOBIE I TWOIM DZIECIOM

Jeżeli marzysz o cichym i przytulnym miejscu dla rodziny, Platinium 2 Apartamenty to miejsce stworzone dla Ciebie. Ten urokliwy zakątek to miejsce pełne zieleni i przestrzenie doskonałej dla wszystkich, którzy kochają aktywnie spędzać czas. Obfitość terenów zielonych, terenów rekreacyjnych, ścieżek rowerowych czy kompleks siłowni i Park naukowo-sensoryczny znajdujący się opodal, sprawiają, że poczujesz się tutaj doskonale.

Atlantis Deweloper w swoich inwestycjach stawia na rozwiązania nowoczesne, funkcjonalne, wysokiej jakości oraz piękne, dlatego zarówno zewnętrzny wygląd budynków, jak również ich projekt we wnętrzach, wspaniale się uzupełniają, przez co miejsce to urzeka pod każdym względem. Biel i szarość elewacji efektownie łączy się tutaj z drewnem i szkłem balustrad, a zieleń ogrodu i kolorowy plac zabaw dla najmłodszych dopełnia sielankowy klimat.

Możesz wybierać tutaj wśród mieszkań o metrażach od 45.07 do 73.98 m2, które dodatkowo posiadają balkony do 27 m2. Nie brakuje również innych udogodnień jak miejsca garażowe wewnętrzne i miejsca parkingowe zewnętrzne, których przewidziano więcej, aniżeli mieszkań, zapewniając maksimum komfortu. Kameralna, niska 3 piętrowa zabudowa posiada wygodne windy i komórki lokatorskie.

Twoje pociechy mogą skorzystać z pobliskich przedszkoli i żłobka, a w okolicy dostępne jest mnóstwo sklepów spożywczych, market budowlany i przystanek komunikacji MZK. W pobliżu znajduje się także Szpital Kliniczny, a mieszkańcy mogą liczyć na dogodny dojazd do obwodnicy w kierunku Częstochowy.
Każdy detal kompleksu zaprojektowano z myślą o maksymalnej wygodzie mieszkańców, dlatego stanowi on idealne miejsce na urządzenie rodzinnego gniazdka.

Jeśli masz jakieś pytania, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Adres inwestycji:

Platinium 2 Apartamenty
Chocimska
45-401 Opole

Biuro sprzedaży:

Atlantis Deweloper
Szymona Koszyka 45/1
45-720 Opole

Formularz kontaktowy

4 + 5 =